Új Wado-Ryu könyv

Őszi versenyek, a Luxemburgi Európa Bajnokság felkészülési versenyei PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Faragóné Tartler Mónika
2015. november 05. csütörtök, 09:02

XVIII. Budapest Open Nyílt Nemzetközi Karate Bajnokság (2015.09.19-20). Pestszentimrén, a Sportkastélyban megrendezésre kerülő nagyszabású nemzetközi versenyre 23 ország 121 klubjából 932 versenyző és 16 csapat nevezett.  A viadal a legjobb hazai versenyzők számára kvalifikációs állomás volt a jövő évi stílusfüggetlen felnőtt és korosztályos Európa-bajnokságra is.

Egyesületünkből 8 fő indult, többeknek voltak sikeres mérkőzései, de végül  KUTNI RÓBERT versenyzőnk álhatott dobogóra, aki Kadet kumite -63 kg versenyszámban lett ezüstérmes.

Wado Magyar Bajnokság (2015. október 10.) A Soroksári Sportcsarnokban megrendezésre kerülő verseny a Magyar Wado Szövetség egyik legfőbb eseménye. Egyesületünk versenyzői nagyon szépen szerepeltek  versenyen, összesített éremtáblázatunk: 12 arany, 8 ezüst és 4 bronzérem, mellyel  a második helyen végeztünk az induló  15 wado klub rangsorában. Részletes eredmények:

II. hely (16+ éves)

Hungarian Open – Céghmester Kupa Meghívásos Nemzetközi Karate Bajnokság - Budaörs, 2015. október 24. A verseny hét ország mintegy 500 versenyzőjének részvételével zajlott, két egyesület, a Budaörsi SC Karate Szakosztálya, és a Fortuna Karate Sport Klub összefogásának köszönhetően idén először a Budaörsi Városi Sportcsarnokban.

A megmérettetés a magyar versenyzők számára az utolsó előtti állomás volt a jövő évi korosztályos Eb kvalifikációs sorozatnak. A 8 induló versenyzőnk közül az erős nemzetközi mezőnyben ketten állhattak fel a dobogóra:

FARAGÓ CSANÁD 10-11 évesek -45kg 3. helyezett