Új Wado-Ryu könyv

Hirdetés
Őszi versenyek, a Luxemburgi Európa Bajnokság felkészülési versenyei PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Faragóné Tartler Mónika   
2015. november 05. csütörtök, 09:02

XVIII. Budapest Open Nyílt Nemzetközi Karate Bajnokság (2015.09.19-20). Pestszentimrén, a Sportkastélyban megrendezésre kerülő nagyszabású nemzetközi versenyre 23 ország 121 klubjából 932 versenyző és 16 csapat nevezett.  A viadal a legjobb hazai versenyzők számára kvalifikációs állomás volt a jövő évi stílusfüggetlen felnőtt és korosztályos Európa-bajnokságra is.

Egyesületünkből 8 fő indult, többeknek voltak sikeres mérkőzései, de végül  KUTNI RÓBERT versenyzőnk álhatott dobogóra, aki Kadet kumite -63 kg versenyszámban lett ezüstérmes.

Wado Magyar Bajnokság (2015. október 10.) A Soroksári Sportcsarnokban megrendezésre kerülő verseny a Magyar Wado Szövetség egyik legfőbb eseménye. Egyesületünk versenyzői nagyon szépen szerepeltek  versenyen, összesített éremtáblázatunk: 12 arany, 8 ezüst és 4 bronzérem, mellyel  a második helyen végeztünk az induló  15 wado klub rangsorában. Részletes eredmények:

NÉV

KATA

KUMITE

KISS DÁVID

III. hely (8 éves)

III. hely (8-9 éves -30kg)

FARAGÓ CSANÁD

III. hely (10)

I. hely (10-11 éves +40 kg)

BARABÁS VIKTOR

I. hely (9 éves)

I. hely (8-9 éves +30kg)

BIRÓ BOLDIZSÁR

 

II. hely (12-12 éves -40 kg)

KOZSÁN BALÁZS

 

I. hely 12-13 éves -50 g)

BILLÉDI GERGŐ

 

I. hely (kadet -57 kg)

SZÉLL DÁVID

I. hely (14-15 éves)

 

KUTNI RÓBERT

II.hely (14-15 éves)

I. hely (kadet -63 kg)

KUTNI RÓBERT

I.hely (16-17 éves)

II. hely (junior -68 kg)

KAPDEBO BOTOND

 

I. hely (kadet -70 kg)

KAPDEBO BOTOND

 

I. hely (junior -68 kg)

HERBER OLGA

 

II. hely (junior -59kg)

HERBER OLGA

 

II.hely (felnőtt -61kg)

FARAGÓ EMESE

 

II. hely (junior +59kg)

FARAGÓ EMESE

 

II.hely (felnőtt +61kg)

Nóva 1 csapat:

Barabás Viktor

Faragó Csanád

Kozsán Balázs

 

I.hely ( 10-12 éves)

Nóva 2 csapat:

Biró Boldizsár

Faragó Csanád

Kozsán Balázs

I.hely (12-15 éves)

 

Nóva 3 csapat:

Széll Dávid

Széll Kristóf

Széll Márk

II. hely (16+ éves)

 

Hungarian Open – Céghmester Kupa Meghívásos Nemzetközi Karate Bajnokság - Budaörs, 2015. október 24. A verseny hét ország mintegy 500 versenyzőjének részvételével zajlott, két egyesület, a Budaörsi SC Karate Szakosztálya, és a Fortuna Karate Sport Klub összefogásának köszönhetően idén először a Budaörsi Városi Sportcsarnokban.

A megmérettetés a magyar versenyzők számára az utolsó előtti állomás volt a jövő évi korosztályos Eb kvalifikációs sorozatnak. A 8 induló versenyzőnk közül az erős nemzetközi mezőnyben ketten állhattak fel a dobogóra:

FARAGÓ CSANÁD 10-11 évesek -45kg 3. helyezett

KAPDEBO BOTOND kadet -70 kg I. helyezett

Gratulálunk minden indulónak! Irány az EB!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Támogatja a Joomla!. Designed by: joomla 1.5 templates vps hosting Valid XHTML and CSS.