Új Wado-Ryu könyv

Sportorvosi vizsgálat PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Faragóné Tartler Mónika   
2007. augusztus 29. szerda, 16:29

  Egyesületünkben sportoló karatékáknak rendelkezniük kell érvényes sportorvosi engedéllyel (az edzés látogatás megkezdése utáni 2 hónaptól, de legkésõbb az elsõ övvizsgáig), melyet a Sportkórházban (idõpontkérés után) kérelmezhet az egyesületünk által kiadott kérelem alapján.

 

Cím: 1123 Budapest, Alkotás u. 48. "G" épület I. emelet.
Rendelési idõ: hétfõtõl - péntekig 1/2 8-tól - 17-ig.
Elõjegyzés:       hétfõtõl - péntekig 12-tõl 16 óra között.

 Telefon: 488 6120, 488 6130

Vizsgálatra jelentkezés: "G" épület földszinti kartonozójában lakcím és TAJ kártya kíséretében).

 

Gyermekeknél (18 éves korig) a bejegyzés elõször (sokszor a kérelemre melyet fontos megõrizni) „ALKALMAS”, egy fél év után még egy „ALKALMAS”, majd egy év múlva „VERSENYEZHET” lesz a Budo Pass-ban. Ezek után fél évenként kell megújítani a bejegyzést (felnõtteknél évente).

 


Támogatja a Joomla!. Designed by: joomla 1.5 templates vps hosting Valid XHTML and CSS.