Új Wado-Ryu könyv

Hirdetés

Bejelentkezés



Wado Magyar Bajnokság 2016 1. forduló
Írta: Faragóné Tartler Mónika   
2016. február 15. hétfő, 08:24

A Wado Magyar Bajnokság első fordulójának kétnapos megmérettetése idén egyesületünk szervezésében került

lebonyolításra a hétvégén (2016.02.13-14). A verseny helyszíne ezúttal is az UTE Cselgácsarnoka volt.

A csarnokot tavaly felújították, így új lelátóval, kicserélt ablakokkal és galériás megoldással találkozhattunk.

Ezúton is köszönjük a szülőknek és az egyesület tagjainak (kisebbeknek, nagyobbaknak) , hogy a sok segítséggel

részt vettek a lebonyolításban. A visszajelzések alapján a verseny ismét színvonalas, és gördülékeny volt.

12 wado-s klub nevezett idén a pontszerző színes övesek bajnokságára, mely idén vasárnap került megrendezésre

(versenyütközés miatt). A szombaton lezajló fehérövesek versenyére 7 wado-s klub nevezett.

A fehér öves versenyen egy korosztályban 4-es, 3-as körmérkőzésekben mérték össze tudásukat a kezdő karatékák,

többféle versenyszámban (Shiko dachi kihon, Szivacs kumite, Kata, Kumite) . A verseny célja, hogy megismertesse

a gyerekekkel a versenyhelyzetet és a sikerélménybiztosítása, hiszen a kis csopotbontásnak köszönhetően  mindenki

éremmel térhetett haza.

A színes övesek versenyén a fő ágakon gyűjtott pontok alapján (a 3. forduló összesítésével) már a Magyar Bajnoki

címek elérése is cél, és U14-es korosztálytól (2004 és az előtte születettek) az 2016-os Európa bajnoki kvalifikáció

is múlik az elért helyezéseken.

A versenyen, a délelőtt folyamán kint voltak az M4 csatorna munkatársai, és felvételeket, ripotokat készítettek a

versenyről, mely megtekinthető szombaton, 02.20-án az M4 reggeli műsorában (kb.8.10-kor).

Egyesületünk részletes eredményei a két versenynapon:

2016.02.13. Fehér övesek versenye:

Név

Kategória

Helyezés

Bódi Bianka

L SZK 2009

2

Bódi Bianka

L SHD 2009

2

Botos Keve

F SHD 2009

3

Botos Keve

F SZK 2009

1

Bukovics Emese

L SZK 2008

3

Bukovics Emese

L SHD 2008

3

Fónai MIlán

F KA 2008

1

Fónai MIlán

FKU 2008

1

Fűz Tamás

F SHD 2005

1

Fűz Tamás

F SZK 2005

3

Izer Dániel

F SHD 2008

1

Izer Dániel

F SZK 2008

1

Jung Eszter

L SZK 2006

3

Jung Eszter

L SHD 2006

3

Kálmán Eszter

F KA 2007-06

3

Kálmán Eszter

FKU 2007

1

Kovács Richárd

F SHD 2009

2

Kovács Richárd

F SZK 2009

3

Magyar Máté

F SHD 2009

3

Magyar Máté

F SZK 2009

2

Németh Barna

F KA 2005

1

Németh Barna

FKU 2005

2

Szarvas Ábel

F KA 2007

1

Szarvas Ábel

FKU 2007

1

Szarvas Gergő

F SHD 2009

1

Szarvas Gergő

F SZK 2009

3

Szoboszlai Dániel Zoltán

F SHD 2008

3

Szoboszlai Dániel Zoltán

F SZK 2008

2

Wang Kang Bence

F KA 2005

3

Wang Kang Bence

FKU 2005

1

Zichy Patrik

F KA 2007

2

Zichy Patrik

FKU 2007

1

2016.02.14. Színes övesek versenye:

Név

Kategória

Helyezés

Pontok

Barabás Viktor

F KA 2006-05

4

2

Barabás Viktor

F KU 2006-05 -35kg

4

Billédi Gergő

F KU 2002-01 KADET -57kg

1

10

Billédi Gergő

F KA 2002-01 KADET

2

6

Biró Boldizsár

F KA 2004-03

3

3

Biró Boldizsár

F KU 2004-03 -50kg

1

10

Faragó Csanád

F KA 2006-05

3

13

Faragó Csanád

F KU 2006-05 +40kg

1

Faragó Emese

L KU 1998+ FELNŐTT +61kg

1

10

Faragó Emese

L KU 2000-99 JUNIOR +59kg

1

10

Herber Olga

L KA 1998+ FELNŐTT

2

6

Herber Olga

L KU 2000-99 JUNIOR -59kg

3

3

Hornyák Mónika

L KA 1986+ SENIOR

3

3

Hornyák Mónika

L KU 1986+ SENIOR +61kg

2

6

Iszlai Áron

F KU 2002-01 KADET -57kg

2

6

Jakab Kata

L KU 2002-01 KADET -54kg

3

3

Jakab Réka

L KU 1998+ FELNŐTT +61kg

4

1

Jakab Réka

L KU 2000-99 JUNIOR -59kg

2

6

Jakab Réka

L KA 1998+ FELNŐTT

3

3

Jurek Marcell

F KU 2007 -30kg

4

1

Kakucska Bernadett

UP L KU 2006-05; 8-7kyu -37kg

1

10

Kozsán Balázs

F KU 2004-03 +50kg

4

1

Kozsán Balázs

F KA 2004-03

4

1

Kutni Róbert

F KU 2000-99 JUNIOR -68kg

2

6

Kutni Róbert

F KA 2000-99 JUNIOR

3

3

Mankovics Mátyás

UP F KU 2006-05; 8-7kyu +37kg

4

 

Molnár János

UP F KU 1998+; 8-4kyu -75kg

1

 

Molnár János

UP F KA 1998+; 8-4kyu

1

 

Molnár Mónika

L KA 1986+ SENIOR

1

10

Molnár Mónika

L KU 1986+ SENIOR +61kg

1

10

Nagy Sándor Máté

UP F KA 2006-05; 8-7kyu

4

 

Nóva 1 (Kozsán Balázs, Biró Boldozsár, Faragó Csanád)

F KA CSAPAT 2004-03 U14

1

10

Nóva 2 (Széll Dávid, Széll Márk, Széll Kristóf)

F KA CSAPAT 2000+ J+F

2

6

Nóva 3 (Herber Olga, Faragó Emese, Jakab Réka)

L KA CSAPAT 2000+ J+F

2

6

Papp Csongor

F KU 2002-01 KADET -52kg

1

10

Sándor Márkó

UP F KU 2006-05; 8-7kyu +37kg

2

6

Szabó Szabina

L KA 2004-03

3

3

Szabó Szilvia

L KA 2004-03

4

1

Széll Kristóf

F KA 2002-01 KADET

4

1

Széll Márk

F KA 2000-99 JUNIOR

4

1

Széll Márk

F KA 2002-01 KADET

3

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Wado Budapest-Vidék Bajnokság 2016
Írta: Faragóné Tartler Mónika   
2016. február 15. hétfő, 08:19

Az idei Wado Budapest-Vidék Bajnokság a 2016. február 6.-án a Soroksári Sportcsarnokban került megrendezésre, a Sozsin

Wado Karate Egyesület szervezésében.

A 2016-os verseny időszak első wado-s versenye, mely bemelegítő verseny egyesületünk versenyzői részére a következő héten

megrendezésre kerülő Wado Magyar Bajnokság I. fordulójára. Ebben az évben egybe voltak sorsolva a budapesti és a vidéki

klubbok versenyzői, így a mezőnyök szélesebbek lettek, a versenyszámok nagyobb létszámmal indultak.

A versenyen kisebb létszámban vettünk rész, de a versenyzőink jól szerepeltek a versenyévad első versenyén.

Éremtáblánk: 5 aranyérem, 2 ezüst érem, és 9 bronz érem.

A részletes eredmények:

Név

Kategória

Helyezés

Billédi Gergő

FKU KADET -57kg

3

Billédi Gergő

FKA KADET

3

Billédi Márton

FKA 8-9 év 10-8 kyu

1

Billédi Márton

FKA 8-9 év 10-8 kyu -30kg

1

Biró Boldizsár

FKA 12-13 év 5-1 kyu

3

Biró Boldizsár

FKA 12-13 év 5-1 kyu -50kg

1

Faragó Csanád

FKA 10-11 év 6-1 kyu

1

Faragó Csanád

FKA 10-11 év 6-1 kyu +40kg

3

Faragó Emese

LKU Junior +59kg

2

Jakab Kata

LKA 12-13 év 5-1 kyu

3

Jakab Kata

LKA 12-13 év 5-1 kyu +45kg

3

Jakab Réka

LKU KADET

3

Jakab Réka

LKU KADET  +54kg

2

Kovács Levente

FKU JUNIOR -61kg

3

Molnár János

FKA 12-13 év 10-6 kyu

1

Papp Csongor

FKA KADET

3

Gratulálunk a versenyzőknek!

 
Eseménynaptár 2016
Írta: Faragóné Tartler Mónika   
2016. január 21. csütörtök, 10:28

 

Időpont

Esemény

Helyszín

Ajánlás

Január 29-31.

(péntek-vasárnap)

Shuzo Imai sensei edzőtábora

Budapest

Övfokozat szerint

Február 6.

(szombat)

Wado Budapest-Vidék Bajnokság

Budapest

Versenyzők

Február 13.

(szombat)

Wadokai Karate Gyermek, és Ifjúsági Fehér öves Bajnokság I. forduló

(Egyesületünk szervezésében!)

Budapest

UTE

Fehér övesek

Február 14.

(vasárnap)

Wadokai Magyar Bajnokság és Utánpótlás Országos Bajnokság 1. forduló

(Egyesületünk szervezésében!)

Budapest

UTE

Színes övesek

Február 20. (Szombat)

22. MAGYAR TATAMI KARATE KUPA Nemzetközi verseny

Szigetszent-

miklós

Eredményes versenyzők

Február 20-21.

Roberto Danubio és Nobuyuki Nukina edzőtábora

St. Pölten

Edzői megbeszélés

Március 12-13.

(szombat-vas.)

Wadokai Magyar Bajnokság és Utánpótlás Országos Bajnokság II. forduló

Budapest

UTE

Versenyzők

Április 2-3.

(szombat-vas.)

XV. Nyílt WKF Egyéni Súlycsoportos és Csapat Karate Magyar Bajnokság

Budapest

Eredményes versenyzők

Április 9-10.

(szombat-vas.)

Wadokai Magyar Bajnokság és Utánpótlás Országos Bajnokság III. forduló

Budapest

UTE

Versenyzők

Május 22.

(vasárrnap)

MWKSZ Magyar Bajnokok és a válogatott keret kihirdetése

Budapest

Eredményes versenyzők, hozzátartozók

Június 11.

(szombat)

Egyesületi színes öves vizsga és barnaöves vizsga

Budapest KÖSZI

Kivárási idő letelte, edzői ajánlás

Június 14.

(kedd)

Egyesületi játékos évzáró rendezvény

Budapest KÖSZI

Mindenkinek!

Június 20-24.

(hétfő-péntek)

Gyermek nyári napközis tábor kezdőknek

Budapest KÖSZI

Gyerekek 10-8 kyu

Június 27.-Júl1.

(hétfő-péntek)

Gyermek nyári napközis tábor haladóknakk

Budapest KÖSZI

Gyerekek 7 kyu-tól

Július 3-9.

(vasárnap-szombat)

Nyári hetes Balatoni edzőtábor

Balaton-

szentgyörgy

Ifjúsági, felnőtt

Augusztus 15-19.

(hétfő-péntek)

Alapozó tábor

(Válogatott és eredményes versenyzők, edzői ajánlás)

Budapest KÖSZI

Eredményes versenyzők

Augusztus 22-31.

Alapozó edzések (heti 3x)

(Válogatott és eredményes versenyzők, edzői ajánlás)

A Terem

Eredményes versenyzők

Szeptember 17-18.

17. Budapest Open Nemzetközi Bajnokság

Budapest

Válogatott

Szeptember 25.

(Vasárnap)

 

Szövetségi válogatott edzések

Budapest, UTE Csarnok

Eredményes versenyzők

Október 1.-2.

(szombat-vasárnap)

Október 8.

(szombat)

Shuzo Imai mester eszőtábora

 

Wado Magyar Bajnokság

 

Soroksár

Versenyzők

Október 16.

(vasárnap)

Október 22.

(szombat)

Hungarian Open – Céghmester Kupa

 

Kodomo Kupa

Budaörs

 

Budapest

Válogatott

November 11-12.

 

Wadokai Európa Bajnokság

Svájc

Válogatott

November 5.

(szombat)

WKF Karate Diákolimpia

Szigetszent-

miklós

Eredményes versenyzők

November 27.

Tatami Kupa

Szigetszent-

miklós

Eredményes versenyzők

December 3.

(szombat)

Székely Torony Mikulás Kupa

Budapest

Versenyzőknek

December 17. (szombat)

Egyesületi Bemutató és vizsga, barnaöves vizsga

Budapest,

KÖSZI

Kivárási idő letelte, edzői ajánlás

December 20.

(kedd)

Évzáró karácsonyi játékos rendezvény

KÖSZI

Mindenkinek!

 
További cikkeink...
« ElsőElőző12345678910KövetkezőUtolsó »

10. oldal / 79


Támogatja a Joomla!. Designed by: joomla 1.5 templates vps hosting Valid XHTML and CSS.